OGŁOSZENIA PARAFIALNE ( 14.04.2024 )

1. III Niedziela po Wielkanocy – Wiara w zmartwychwstanie Jezusa stanowi centrum chrześcijaństwa i zbawienia ludzkości. Apostołowie dają temu zbawczemu wydarzeniu świadectwo przez przepowiadanie oraz wzór ewangelicznego życia.
  2. Dzisiaj Msze św. wyjątkowo o godz. 800, 1000 i 1200. NIEDZIELA BIBLIJNA. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na dzieła inwestycyjne prowadzone przy parafii (taca przeniesiona z ubiegłej niedzieli).
    • o godz. 930 – RÓŻANIEC w intencji OJCZYZNY
  3. W czwartek – dzień pamięci o zmarłych polecanych w rocznych WYPOMINKACH.
    • o godz. 1730 – Różaniec za zmarłych i czytanie Wypominek, a potem Msza św. w tej intencji
  4. W sobotę – spotkania formacyjne w ramach przygotowania do I Komunii Św. i Sakramentu Bierzmowania
    • o godz. 900 – dla dzieci klas III i ich rodziców (próba w kościele)
    • o godz. 1100 – dla młodzieży (zaliczenie ze znajomości treści Księgi Dziejów Apostolskich w sali na plebanii)
  5. W przyszłą niedzielę – Msze św. o godz. 800, 1000 i 1200. NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Siedleckiej
  7. Sprawy gospodarcze – Dziękuję wielu osobom za prace służebne przy kościele oraz licznym dobrodziejom za modlitwę, dar serca i składane ofiary na potrzeby naszej parafii: w kancelarii, do skarbony w kruchcie kościoła lub na konto parafialne. BÓG ZAPŁAĆ!