OGŁOSZENIA PARAFIALNE ( 31.03.2024 )

1. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – Jezus zmartwychwstał! Alleluja! …
  2. Dzisiaj, jeszcze Msze św. o godz. 1000 i 1200.
    • o godz. 930 – RÓŻANIEC w intencji Ojczyzny
    • po Mszy św. o godz. 1000 – Nowenna do Bożego Miłosierdzia (3).
  3. W poniedziałek – II dzień Świąt Wielkanocnych. Msze św. o godz. 800, 1000 i 1200. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na K.U.L. oraz na wyższe uczelnie i szkoły katolickie w diecezji siedleckiej.
    • po Mszy św. o godz. 1000 – Nowenna do Bożego Miłosierdzia (4).
  4. W czasie trwania Oktawy Wielkanocy – Msza św. o godz. 1800.
    • po Mszy św. – kolejne dni Nowenny do Bożego Miłosierdzia.
  5. W tym tygodniu – I-szy Czwartek M-ca, I-szy Piątek M-ca i I-sza Sobota Miesiąca.
    • po Mszach św. wieczorowych – modlitwy o powołania i nabożeństwa wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi
  6. W piątek –
    • nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  7. W sobotę –
    • spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania o godz. 1000
    • zakończenie Nowenny do Bożego Miłosierdzia. Msza św. (składkowa) w intencji wszystkich czcicieli Jezusa Miłosiernego o godz. 1800.
  8. W przyszłą niedzielę – Msze św. o godz. 800, 1000 i 1200. I-sza Niedziela Miesiąca. Niedziela Miłosierdzia. Rozpoczniemy TYDZIEŃ MIŁOSIERDZIA. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na działalność Caritas w naszej diecezji.
    • po Mszy św. o godz. 1000 – nabożeństwo eucharystyczne i Koronka do Bożego Miłosierdzia, a potem zmianka różańcowa połączona z RÓŻAŃCEM w intencji Ojczyzny.
  10. Sprawy gospodarcze – Dziękuję rodzinom z ul. Kolejarzy bl. 9 za poświęcony czas na przygotowanie dekoracji świątecznej kościoła oraz wielu osobom:
    • za modlitwę, dar serca oraz za składane ofiary na potrzeby naszej parafii
    • na kwiaty – ul. Miła, ul. Leśna i ul. Nowa
    • na sprzątanie – ul. Miła, ul. Leśna i ul. Nowa