Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE (21.06.2026)

  1. XII Niedziela Zwykła – .
  2. Dzisiaj, Msze św. o godz. 800, 1000 i 1200.
    • o godz. 900 – wyjazd 15 osób na uroczystości Złotego Jubileuszu Kapłaństwa ks. kan. Jana Grochowskiego do Trąbek (zbiórka przy kościele)
    • o godz. 930 – RÓŻANIEC w intencji Ojczyzny
  3. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są w naszym kościele:
    • w dni powszednie – po Mszy św. o godz. 1800
    • w niedzielę i uroczystości – po Mszy św. o godz. 1000.
  4. W piątek, 26 czerwca – Msza św. o godz. 800 (z racji zakończenia roku szkolnego).
  5. W przyszłą niedzielę – Msze św. o godz. 800, 1000 i 1200.
    • o godz. 930 – RÓŻANIEC w intencji Ojczyzny
  6. Polecam ECHO KATOLICKIE. Cena 4 zł.
  7. Sprawy gospodarcze – Już za kilka dni (od 1 lipca) będziemy przystępować do malowania naszej świątyni. W zakres prac remontowych wchodzi: zabezpieczenie wnętrza kościoła (oklejenie elementów niemalowanych, zabezpieczenie podłogi, ławek, itp.), odkurzenie wnętrza, naprawa ubytków i pęknięć elewacji, gruntowanie i dwukrotne malowanie w wybranej kolorystyce (farba StoColor). W cenę usługi wliczone są koszty robocizny i materiałów. Wszystkie prace będą wykonane z podnośników koszowych. Od marca 2026 r. do dziś zebraliśmy na ten cel – z dobrowolnych ofiar wiernych składanych indywidualnie bądź na konto parafialne = 20.000 zł., a potrzeba będzie ponad = 100.000 zł. Ufam, że rozpoczęte dzieło – z Bożą pomocą i pod opieką Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, naszej Patronki i Św. Józefa, Oblubieńca N.M.P. – zostanie sfinansowane przez grono życzliwych i ofiarnych Parafian oraz Gości. Dziękuję za modlitwę, dar serca i składane ofiary na potrzeby naszej parafii: BÓG ZAPŁAĆ!
  8. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:
    • Abramczuk Dawid, kawaler, zam. Małaszewicze, parafia tutejsza i Urban Sylwia Anna, panna, zam. Szebnie, parafia Szebnie – zap. II
  9. W niedzielę, 28 czerwca b.r., w parafii Narodzenia N.M.P. w Białej Podlaskiej odbędzie się „Niedziela Pielgrzymkowa”. Msza św. o godz. 1800. Po Mszy św. – na plebanii odbędzie się integracyjne spotkanie Pielgrzymów, którzy chcą w tym roku wyruszyć na 46. Pieszą Pielgrzymkę Podlaską na Jasną Górę w GR 9. Zapraszamy!

Archiwum:

Skip to content