POMOC DLA PARAFII:

Tradycyjną formą świadczenia materialnej pomocy dla parafii są dobrowolne ofiary składane do koszyczka „na tacę” podczas Mszy św., sprawowanych sakramentów i sakramentaliów oraz podczas wizyty duszpasterskiej (zwanej kolędą).

Idąc z duchem czasu – można przekazać darowiznę „na cele kultu religijnego” i odliczyć ją od podstawy opodatkowania:
1. wykonując przelew na konto bankowe: Druk przelewu
Bank Spółdzielczy w Kornicy: BS Kornica 90 8035 0000 0000 5672 2000 0010.
2. za pomocą szybkich przelewów internetowych.

przelewy24.pl

Można też dokonywać wszelkich płatności lub złożyć ofiarę za Mszę św. za pomocą:

1. Zaloguj się do swojej aplikacji mobilnej, kliknij w ikonę BLIK i wybierz Przelew na telefon.
  2. Wybierz odbiorcę przelewu: -> -> -> wpisz numer telefonu: +48 514 624 415.
  3. Podaj kwotę i tytuł przelewu, potwierdź dane i zaakceptuj mobilną autoryzacją. BÓG ZAPŁAĆ!

DZIĘKUJEMY wszystkim Parafianom i Gościom, którzy troszczą się o naszą wspólnotę parafialną ofiarując codzienną modlitwę i pracę oraz składając dobrowolne ofiary na rzecz parafii. Dzięki zrozumieniu i wspólnej trosce możemy prowadzić działalność duszpasterską, dbać o liturgię, dokonywać niezbędnych zakupów, remontów oraz dokładać licznych starań, aby nasza parafia wizualnie i duchowo stawała się piękniejsza.

Z pamięcią w modlitwie – Wasz Ks. Proboszcz