REKOLEKCJE PRZED ADWENTEM

Trwa 9-cio dniowa Nowenna do Św. Katarzyny Aleksandryjskiej – naszej Patronki. Msza św. o godz. 1700 i potem modlitwy nowennowe, które duchowo przygotowują nas do rekolekcji i odpustu parafialnego.

W czwartek, 23 listopada – rozpoczynamy w naszej parafii REKOLEKCJE przed Adwentem. Rekolekcjom będzie przewodniczył ks. Jacek Szostakiewicz – proboszcz parafii p.w. Męczenników Podlaskich w Siedlcach. Msze św. o godz. 1100, 1600 i 1800.

Spowiedź – 30 min przed każdą Mszą św. W piątek, 24 listopada – II dzień rekolekcji. Msze św. o godz. 1100, 1600 i 1800. Spowiedź – ok. 30 min. przed każdą Mszą św.

W sobotę 25 listopada (zakończenie rekolekcji parafialnych) – UroczystośćŚw. Katarzyny Aleksandryjskiej, Męczennicy. ODPUST PARAFIALNY. Główna Msza św. odpustowa o godz. 1100 i po południu o godz. 1700. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone do dyspozycji Ks. Rekolekcjonisty.

Możesz również polubić…