WIELKI PIĄTEK

W Wielki Piątek Kościół nie sprawuje Mszy św. Dzień pokutny. W tym dniu obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i post ścisły.

• od godz. 900 zapraszamy do naszej świątyni na Adorację Pana Jezusa w Ciemnicy..
  • o godz. 1500 – Koronka do Bożego Miłosierdzia i rozpoczęcie Nowenny przed świętem Bożego Miłosierdzia (dzień 1)
  • o godz. 1800 – Liturgia Męki Pańskiej i Adoracja Krzyża. Ofiary składane przy adoracji będą przeznaczone na utrzymanie Grobu Pańskiego w Jerozolimie.
  • po zakończonej liturgii – Najświętszy Sakrament przeniesiemy do Grobu Pańskiego, śpiew Gorzkich Żali cz. II i adoracja do godz. 2100.
  • możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty w godz. 900 – 1000 i 2030 – 2100.

Możesz również polubić…