OGŁOSZENIA PARAFIALNE ( 21.04.2024 )

1. IV Niedziela po Wielkanocy – Jezus ofiarowuje życie dla swoich owiec i rozproszonych przez grzech gromadzi w jednej owczarni. Chce zbawienia wszystkich, także tych, „co nie są z tej owczarni”.
  2. Dzisiaj, Msze św. o godz. 800, 1000 i 1200. NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA. Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na potrzeby naszego Seminarium Duchownego Diecezji Siedleckiej.
    o godz. 930 – RÓŻANIEC w intencji Ojczyzny
    o godz. 2300 – wyjazd na pielgrzymkę autokarową do Wilna (GRUPA I)
  3. W tym tygodniu – tylko w czwartek i w piątek – Msza św. wieczorowa o godz. 1800.
  4. W piątek –
    • od godz. 900 – rozbiórka dekoracji świątecznej naszej świątyni
    • o godz. 2300 – wyjazd na pielgrzymkę autokarową do Wilna (GRUPA II).
  5. W przyszłą niedzielę – Msze św. o godz. 800, 1000 i 1200.
    • o godz. 930 – RÓŻANIEC w intencji Ojczyzny.
  7. Sprawy gospodarcze – Dziękuję wielu osobom za prace służebne przy kościele oraz licznym dobrodziejom za modlitwę, dar serca i składane ofiary na potrzeby naszej parafii. BÓG ZAPŁAĆ!